Firma

Zakład kamieniarski Augustyniak jest firmą rodzinną. Nasza historia zaczyna się w 1991 roku. Od przeszło ćwierćwiecza obrabiamy kamień naturalny, głównie granit, marmur. Przez cały okres działalności za priorytet stawialiśmy na rzetelność naszych usług i budując kapitał, jakim bezwzględnie jest zdobyte doświadczenie i wieloletnie zaufanie, którym obdarzyło nas wielu klientów z różnych zakątków kraju.

P1080179Zawsze stawialiśmy na rozwój, mając na uwadze przede wszystkim wysoką jakość naszych produktów oraz zadowolenie odbiorców. Nasza strategia w budowie wizerunku firmy oparta jest na indywidualnym podejściu do potrzeb każdego klienta. Chcemy by zamawiający poczuł się u nas jak ktoś wyjątkowy. Podczas całego procesu zamawiania towaru służymy fachowym doradztwem, zaczynając od wspólnie uzgadnianego projektu, poprzez wybór materiału, a kończąc na fachowym montażu. Wszystkie nasze działania podporządkowane są końcowemu efektowi w postaci najwyższej jakości usługi i zadowoleniu inwestorów.

 

 

 

P1080183W naszej ofercie znajdują się zarówno nagrobki, jak również elementy budowlane takie jak schody, parapety, blaty łazienkowe, blaty kuchenne, okładziny ścienne i podłogowe, kominki. Kamień naturalny zyskuje coraz szersze zastosowanie w wystroju wnętrz domów i mieszkań, jak również w obiektach użyteczności publicznej. Piękno kamienia naturalnego oraz jego niepowtarzalność faktury i funkcjonalność sprawia, że możemy stosować go w prawie każdym miejscu, adoptując do naszych oczekiwań i wyobrażeń. Również architekci doceniają piękno kamienia, coraz chętniej stosując go już na etapie swoich projektów.

 

 

 

Firma Augustyniak posiada w swojej ofercie kilkadziesiąt rodzajów kamienia importowanego z różnych zakątków świata. Są to zarówno granity, jak również marmury. Mają one różnorodną kolorystykę i strukturę umożliwiającą każdemu Klientowi wybór według jego indywidualnych potrzeb. Piękno kamieni naturalnych, ich niepowtarzalność, urok oraz nieograniczone możliwości zastosowania i łączenia z innymi materiałami, jak drewno czy szkło – sprawiają, że jest to surowiec uniwersalny, dostępny dla każdego, niosący ze sobą oryginalność i prestiż. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma Augustyniak pomoże Państwu w podjęciu decyzji i dokonaniu właściwego wyboru. Obojętnie, czy zamawiają Państwo nagrobek dla swoich najbliższych, czy blaty kuchenne do swojego wymarzonego mieszkania, postaramy się wesprzeć Państwa naszą wiedzą i gwarantujemy końcowe zadowolenie.